Steun ons en help Nederland vooruit

Kandidatenlijst PS 2019 (zuid)

Hieronder ziet u de kandidatenlijst (zuid) van D66 voor de verkiezingen van Provinciale Staten in Limburg.

Hans Teunissen

Hans Teunissen

Kandidaat nr. 1

Leon Vaessen

Leon Vaessen

Kandidaat nr. 2

Marlou Jenneskens

Marlou Jenneskens

Kandidaat nr. 3

Hans van Wageningen

Hans van Wageningen

Kandidaat nr. 4

Lizbeth Steinbach

Lizbeth Steinbach

Kandidaat nr. 5

Bert Kamphuis

Bert Kamphuis

Kandidaat nr. 6

Nienke Vennik

Nienke Vennik

Kandidaat nr. 7

Marc Vervuurt

Marc Vervuurt

Kandidaat nr. 8

Tim Paulissen

Tim Paulissen

Kandidaat nr. 10

Kitty Bruinsma

Kitty Bruinsma

Kandidaat nr. 11

Noah Chebib

Noah Chebib

Kandidaat nr. 12

Roos Verheijen

Roos Verheijen

Kandidaat nr. 13

Franklin Boon

Franklin Boon

Kandidaat nr. 14

Rudy Op den Camp

Rudy Op den Camp

Kandidaat nr. 15

Jos Knip

Jos Knip

Kandidaat nr. 16

Bert van Wijk

Bert van Wijk

Kandidaat nr. 17

Hein Berkers

Hein Berkers

Kandidaat nr. 18

Gijs Goertz

Gijs Goertz

Kandidaat nr. 19

Manon Gielkens

Manon Gielkens

Kandidaat nr. 20

Pepijn Pi van der Venne

Pepijn Pi van der Venne

Kandidaat nr. 21

Ger Heyman

Ger Heyman

Kandidaat nr. 22

Joelle Joosten

Joelle Joosten

Kandidaat nr. 23

Leny Taris-Van Ours

Leny Taris-Van Ours

Kandidaat nr. 24

Jocelyn Engelhart

Jocelyn Engelhart

Kandidaat nr. 25

Naima Bouhamdi

Naima Bouhamdi

Kandidaat nr. 26

Tom Dragstra

Tom Dragstra

Kandidaat nr. 27

Ruud Keijbets

Ruud Keijbets

Kandidaat nr. 28

Ingrid Politsch

Ingrid Politsch

Kandidaat nr. 29

Jort Ramaekers

Jort Ramaekers

Kandidaat nr. 30

Harald Barendse

Harald Barendse

Kandidaat nr. 31

Ellen Vaessen-ten Haaf

Ellen Vaessen-ten Haaf

Kandidaat nr. 32

Barbara Malherbe

Barbara Malherbe

Kandidaat nr. 33

Richard Wijnands

Richard Wijnands

Kandidaat nr. 34

Marina Veldman-Mertens

Marina Veldman-Mertens

Kandidaat nr. 35

Johan Pas

Johan Pas

Kandidaat nr. 36

Erwin Spijkers

Erwin Spijkers

Kandidaat nr. 37

Cees de Boer

Cees de Boer

Kandidaat nr. 38

Daan Kerssemakers

Daan Kerssemakers

Kandidaat nr. 39

Miriam Oberendorf

Miriam Oberendorf

Kandidaat nr. 40

Tammo ten Berge

Tammo ten Berge

Kandidaat nr. 41

Nellie Latten

Nellie Latten

Kandidaat nr. 42

Iris Schors

Iris Schors

Kandidaat nr. 43

Emina Joosten-Beslagic

Emina Joosten-Beslagic

Kandidaat nr. 44

Lidwien Bertens-Speleers

Lidwien Bertens-Speleers

Kandidaat nr. 45

Wouter Heijnen

Wouter Heijnen

Kandidaat nr. 46

Armand Cremers

Armand Cremers

Kandidaat nr. 47

Jan Willem Bertens

Jan Willem Bertens

Kandidaat nr. 48

Paul Wessels

Paul Wessels

Kandidaat nr. 49

Jan van de Ven

Jan van de Ven

Kandidaat nr. 50